Ildar Youssoupov - Atelier Online 

Otázky a informace

Jakými technikami se v kurzu pracuje?

Kurz není limitován jednou technikou, v lekcích se je snažíme střídat. V kresbě tužku, inkoust, plnicí pero, v malbě olej, kvaš, akvarel. Jestli nemáte některé k dispozici, nevadí, většinu úkolů lze provádět různými technikami. Pokud byste se naopak chtěli zaměřit jen na jednu z technik, tak s Vámi budeme rozvíjet jen ji.

Kurz je pro pokročilé - co už bych měl umět?

Je potřeba už mít zvládnuté základy kreslení - tedy mít alespoň rámcovou představu o proporcích a perspektivě. A zároveň byste měli mít základní zkušenosti s nějakou malířskou technikou, která Vás baví - nejtypičtěji olej nebo akvarel.

Jak to celé na dálku funguje? Potřebuji nějaké technické vybavení?

Pracujeme v Google classroom, který možná znáte od dětí ze školy. Stačí se do něj zaregistrovat. Tam co čtrnáct dní najdete novou videolekci s úkolem. Svou práci pak jen vyfotíte a nahrajete přímo do classroomu. Lektor Vám pak v classroomu napíše k Vaší práci soukromé komentáře. Takže vlastně opravdu potřebujete jen mobil s fotoaparátem. 

Je k dispozici zkušební lekce zdarma?

Ano, v rámci zkušební lekce si můžete nejen prohlédnout videolekci, ale prakticky vyzkoušet i prostředí a postup. Dejte nám vědět a pošleme Vám do ní pozvánku.

Mohu se přihlásit i v průběhu semestru?

Ano, určitě. Předešlé lekce si můžete dodělat kdykoli v průběhu semestru, nebo se domluvíme na slevě z ceny kurzu. V případě tematických balíčků je pak jejich začátek zcela na Vás. 

Zajímá Vás něco dalšího? Ozvěte se nám.


práce našich studentů

Jak to jde našim studentům

Co o kurzu napsali
...chtěla jsem Ti moc poděkovat za tento on-line kurz, který byl opravdu úžasný. Je velká škola sledovat Tě při práci a každá jednotlivá lekce inspirací na spousty obrázků.
Bez on-line kurzů by to loni byla opravdová depka, určitě s nimi bylo vše tak nějak barevnější :) 
Hana K.
Také moc děkuju za skvělý kurz, který mi dal opravdu hodně, oceňuji šíři témat, názorná videa, možnost malovat i to, co by v ateliéru nebylo možné a u některých témat možnost vlastních nápadů a rozvíjení kreativity.
Petra V.
...ještě jednou díky moc za krásný a inspirativní kurz, který by nebyl čím je, kdybys do něj nedával i své srdce... vzácná to ingredience :)
Hana Ch.
Já se taky připojuji k poděkováni, pro mě ohromně přínosné, nikdo jiný to takhle nedělá, bez koroňáku bysme se nejspíš ani do takové hloubky a šířky nedostali.
Ivana P.
Prohlédněte si výběr z prací studentů
Přihláška / DOTAZ

Další semestr brzy začne!

Máte nějaké otázky, nebo se chcete rovnou přihlásit?
E-mail Zpráva Odeslat